Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Funkcje serwisu WWW

Dostęp do produktów i usług w jednym miejscu

Z poziomu Strony głównej masz dostęp do listy i sald rachunków, lokat, funduszy, kredytów i kart oraz rachunków maklerskich, a dzięki bilansowi aktywów i pasywów możesz na bieżąco kontrolować stan swoich finansów.

Załóż Profil Zaufany przez Pekao24 i załatwiaj sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu

Z Profilem Zaufanym możesz przez internet sprawdzić swoje punkty karne i załatwić dziesiątki różnych spraw w urzędach działających w Twojej okolicy i w całej Polsce - bez straty czasu na wizytę w urzędzie, oczekiwanie w kolejce i dojazd.

Aktywuj eFaktury

Dzięki eFakturze możesz otrzymywać rachunki i faktury wyłącznie w formie elektronicznej i regulować je jednym kliknięciem!

Pozostałe funkcje

Bądź na bieżąco
z naszą ofertą


W Pekao24 możesz przeglądać aktualną ofertę Banku, a także złożyć wniosek o nowy rachunek, pożyczkę lub kartę kredytową.
 
 
 
 
 

Wyciągi elektroniczne

W Pekao24 wyciągi możesz pobierać na Twoim komputerze online - szybko i wygodnie, bez oczekiwania na dostarczenie przesyłek pocztą!

Chroń swój komputer za darmo przez 6 miesięcy

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty oprogramowania antywirusowego typu Internet Security wiodących producentów przygotowanej specjalnie dla użytkowników Pekao24. Po upływie 6 m-cy możesz nabyć oprogramowanie po specjalnych, preferencyjnych cenach!

Pekao24Makler - Usługi maklerskie

Serwis internetowy oferuje najszerszy zakres funkcji ze wszystkich serwisów Pekao24Makler. Umożliwia m.in. dostęp do notowań giełdowych i informacji rynkowych, inwestowanie w instrumenty notowane na rynkach polskich i zagranicznych, składanie zapisów w ramach ofert publicznych. Więcej >

Porównaj funkcje kanałów

Serwis internetowy

Zaloguj się na stronie www.pekao24.pl

Załóż konto

Wypełnij prosty formularz na naszej stronie.
Zajmie Ci to około 5 minut

Bezpieczeństwo

Bądź spokojny o swoje pieniądze - tworząc Pekao24 zadbaliśmy o to, aby korzystanie z usługi było nie tylko wygodne, ale także w pełni bezpieczne. Oprócz standardowych kodów SMS do potwierdzania operacji masz do dyspozycji nowoczesne metody autoryzacji: aplikację PekaoToken lub token sprzętowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie o bezpieczeństwie

Aktualności

Autoryzacja mobilna PeoPay 5 kwietnia br. Bank Pekao S.A. wprowadził nową, bezpłatną metodę autoryzacji za pomocą powiadomień push w aplikacji PeoPay.

zobacz wszystkie