Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Aktualności

16.10.2017

Nowe Pekao24 na telefonie

Klienci Banku Pekao logujący się do systemu transakcyjnego Pekao24 za pomocą przeglądarki na telefonie komórkowym mogą już korzystać z zupełnie nowego serwisu m.pekao24.pl. Znajduje się w nim większość funkcji znanych z serwisu internetowego Pekao24 oraz dodatkowo narzędzia do kategoryzacji wydatków, które do tej pory dostępne było jedynie w aplikacji Pekao24 na tablety. Uruchomienie nowej strony na telefony komórkowe jest kolejnym etapem unowocześniania bankowości mobilnej Pekao. Zwieńczeniem tego procesu będzie nowa aplikacja, którą klienci będą mogli zainstalować pod koniec wakacji.

Czytelność i szybkość działania to dwa główne kryteria, którymi kierowano się projektując nowy serwis m.pekao24.pl. Klient po zalogowaniu, od razu widzi najważniejsze informacje, takie jak ilość pieniędzy na rachunku oraz ostatnio wykonane operacje. Może też wybrać, jakie produkty, np. które karty lub lokaty będą prezentowane po zalogowaniu. Serwis m.pekao24.pl pozwala wykonać każdy, krajowy przelew zewnętrzny, w tym przelewy do US, czy ZUS, umożliwia również założenie i likwidację lokaty. Analogicznie jak w Pekao24, dostępna jest funkcji wymiany walut (USD, EUR, CHF, GBP) po preferencyjnym kursie. 

Nowy serwis m.pekao24.pl umożliwia również skorzystanie z ofert kredytowych przygotowanych specjalnie pod konkretnego klienta. Klik Gotówka, w ramach posiadanej zdolności kredytowej, pozwala na samodzielny wybór kwoty oraz okresu spłaty, a pieniądze dostarczane są na rachunek w ciągu zaledwie 30 sekund. Serwis pozwala również błyskawicznie zamówić kartę kredytową, która zostanie wysłana już następnego dnia.

Jako główny cel stawiamy sobie przygotowanie rozwiązań intuicyjnych, wygodnych w użyciu i dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Pekao24 na przeglądarkę smartfona jest pierwszym elementem nowej nowoczesnej bankowości mobilnej Banku Pekao S.A. Kolejnym, już wkrótce, będzie aplikacja bankowości mobilnej, która połączy płatności mobilne z najszerszym na rynku zakresem funkcjonalnym, biometrię oraz wygodny dostęp do rachunków i operacji  bankowych w jednym  - powiedział Bartosz Zborowski, dyrektor Biura Projektów Strategicznych Banku Pekao S.A.

Dużą zaletą serwisu m.pekao24.pl jest zaawansowana wyszukiwarka dokonanych zleceń. Wystarczy zacząć wpisywać potrzebną frazę, a system na bieżąco będzie podpowiadał najtrafniejsze wyniki z historii operacji. Cieszące się dużą popularnością w aplikacji na tablety narzędzie do analizy finansowej zostanie teraz udostępnione również klientom korzystającym z Pekao24 na telefonie. Narzędzie ułatwia przegląd wpływów i wydatków, które zostały pogrupowane w gotowe kategorie, takie jak dom, dzieci, rozrywka, czy zdrowie.

Logowanie do serwisu m.pekao24.pl przebiega identycznie jak na komputerze.

Pozostałe