Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Aktualności

03.06.2015

Nowa wersja aplikacji mobilnej Pekao24

Informujemy, że Bank Pekao S.A. udostępnił nową wersję aplikacji mobilnej Pekao24 na systemy Android, iOS i Windows Phone.

Najważniejsze zmiany w aplikacji:

 • Dostęp do salda, historii i informacji o produktach bez konieczności aktywacji aplikacji.
  Po zainstalowaniu aplikacji na urządzeniu mobilnym możesz zalogować się i przeglądać informacje o swoich produktach bez uprzedniej aktywacji aplikacji. Aby zlecać operacje musisz aktywować aplikację, która przebiega szybko i prosto.

 • Uproszczony proces aktywacji.
  Obecnie aktywacja odbywa się tylko na urządzeniu mobilnym. Podczas aktywacji należy ustanowić PIN służący do autoryzacji operacji w aplikacji, a następnie zatwierdzić aktywację kodem SMS, który wysyłany jest bezpłatnie na numer telefonu wskazany do serwisu SMS.

 • Uproszczone logowanie dzięki możliwości zapamiętania numeru klienta.
  W trakcie logowania do aplikacji możesz zaznaczyć opcję "Zapamiętaj numer klienta". Logując się kolejny raz nie będziesz musiał wpisywać tego numeru, będzie on zapamiętany na Twoim urządzeniu i wypełniony automatycznie w postaci zamaskowanej. W każdym momencie możesz zrezygnować z tej opcji usuwając zapamiętany numer krzyżykiem znajdującym się w polu  z numerem klienta lub korzystając z opcji dostępnej w sekcji USTAWIENIA.

 • Możliwość ustanowienia hasła podczas pierwszego logowania do aplikacji.
  Klienci, którzy nie mają jeszcze ustanowionego hasła do Pekao24 (np. nowi klienci Pekao24) mogą zalogować się do aplikacji przy użyciu numeru klienta oraz PIN-u do Pekao24 i w kolejnym kroku ustanowić hasło, którego będą używać podczas kolejnego logowania do aplikacji, serwisu internetowego lub mobilnego.

Zmiany wprowadzone zostały zarówno w serwisie bankowym jak i w serwisie usług maklerskich Pekao24Makler (serwis usług maklerskich Pekao24Makler dostępny jest na systemy iOS i Android dla Klientów z podpisaną Umową świadczenia usług maklerskich przez Dom Maklerski Pekao).

Każdy, kto pobierze aplikację może korzystać z części informacyjnej umożliwiającej wyszukiwanie bankomatów, oddziałów i punktów rabatowych, sprawdzanie kursów walut, aktualności i oferty Banku, i informacji giełdowych. Natomiast w części transakcyjnej aplikacji Klienci Banku mogą m.in. zarządzać swoimi rachunkami, kartami, zlecać dowolne przelewy i doładowania telefonu.

Pozostałe