Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Aktualności

04.01.2013

Aplikacja mobilna Pekao24 teraz także na telefony z systemem Windows Phone

28 grudnia 2012 r. Bank Pekao S.A. udostępnił aplikację mobilną Pekao24 na Windows Phone - najnowszy system operacyjny przeznaczony na telefony komórkowe.

Dzięki unikalnemu interfejsowi systemu Windows Phone aplikacja różni się wyglądem od wersji dostępnych na pozostałe systemy operacyjne (iOS, Android, BlackBerry, Java, Symbian i Windows Mobile). Podstawowy wygląd głównego menu aplikacji w postaci koła i listy został zastąpiony widokiem panoramy charakterystycznym właśnie dla platformy Windows Phone.
 
 
 
 

Tak jak dotychczas, każdy, kto pobierze aplikację może korzystać z części informacyjnej umożliwiającej wyszukiwanie bankomatów, oddziałów i punktów rabatowych, sprawdzanie kursów walut, aktualności i oferty Banku. Klienci Banku Pekao S.A. mogą również korzystać z części transakcyjnej, tj. zarządzać swoimi rachunkami, kartami, zlecać dowolne przelewy i doładowania telefonu.

Aplikację mobilną na nową platformę można pobrać po zalogowaniu do serwisu internetowego Pekao24, ze strony impekao24.pl lub ze sklepu z aplikacjami na telefony z systemem Windows Phone.

> Pobierz aplikację

Pozostałe