Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Aktualności

11.10.2012

I miejsce dla aplikacji mobilnej Banku Pekao w rankingu Gazety Bankowej

Agencja reklamowa Apella S.A., wydawca Gazety Bankowej, analizując ofertę polskich banków przeprowadziła ranking bankowych aplikacji mobilnych dostępnych na tablety z systemem iOS i Android. Oceniano istotne cechy aplikacji z punktu widzenia użytkownika, elementy użyteczności aplikacji oraz jej funkcjonalności.

Spośród aplikacji oferowanych przez banki zdecydowanym zwycięzcą okazała się aplikacja mobilna Banku Pekao S.A., deklasując pozostałych rywali pod względem innowacyjności i wygody w użytkowaniu. Aplikację Pekao doceniono także za czytelny i intuicyjny przekaz.

To już kolejne wyróżnienie dla aplikacji mobilnej Banku Pekao SA, która w lutym 2012 r. została nagrodzona jako najlepsza aplikacja bankowości mobilnej w konkursie Mobile Trends Awards zorganizowanym przez Firmę ClickMaster Polska. W kwietniu aplikacja Pekao zwyciężyła w rankingu na najbardziej użyteczne aplikacje mobilne wśród dostępnych na rynku rozwiązań polskich banków, natomiast we wrześniu uplasowała się w czołówce rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka".

Pozostałe