Treści będą dostępne po wyrażeniu zgody na stronie KLAUZULA INFORMACYJNA COOKIES

Aktualności

24.09.2012

Bankowość mobilna Banku Pekao na II miejscu w rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka"

Bankowość mobilna Banku Pekao S.A. zajęła II miejsce w rankingu "Przyjazny Bank Newsweeka" w kategorii bankowości mobilnej.

Audytorzy współpracującej z "Newsweekiem" pracowni Millward-Brown SMG/KRC  brali pod uwagę dostęp do rachunku bankowego z poziomu telefonu i innych urządzeń mobilnych, jak również poprzez stronę lajt (czyli stronę internetową serwisu dedykowaną na telefony komórkowe) oraz usługi SMS. Eksperci  w szczególności  oceniali łatwość nawigacji po serwisie, a także czas oczekiwania na odpowiedź banku i zrealizowania usługi. 

Bankowość Mobilna oferowana przez Bank Pekao to najbardziej zaawansowana aplikacja mobilna dedykowana na telefony komórkowe i inne urządzenia przenośne. Dzięki aplikacji mobilnej klient posiada swobodny dostęp do swojego rachunku i innych  produktów bankowych, może również wykonywać operacje bankowe z dowolnego miejsca,  i o każdej  porze.

Obok aplikacji mobilnej oceniano także serwis mobilny Pekao24 dostępny z poziomu przeglądarki internetowej w telefonie komórkowym oraz serwis SMS umożliwiający obsługę konta poprzez zlecenia wysyłane z komórki.

Pozostałe