Funkcje serwisu WWW

Dostęp do produktów i usług w jednym miejscu

Z poziomu Strony głównej masz dostęp do listy i sald rachunków, lokat, funduszy, kredytów i kart oraz rachunków maklerskich, a dzięki bilansowi aktywów i pasywów możesz na bieżąco kontrolować stan swoich finansów.

Załóż Profil Zaufany przez Pekao24 i załatwiaj sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu

Z Profilem Zaufanym możesz przez internet sprawdzić swoje punkty karne i załatwić dziesiątki różnych spraw w urzędach działających w Twojej okolicy i w całej Polsce - bez straty czasu na wizytę w urzędzie, oczekiwanie w kolejce i dojazd.

Aktywuj eFaktury

Dzięki eFakturze możesz otrzymywać rachunki i faktury wyłącznie w formie elektronicznej i regulować je jednym kliknięciem!

Pozostałe funkcje

Bądź na bieżąco
z naszą ofertą


W Pekao24 możesz przeglądać aktualną ofertę Banku, a także złożyć wniosek o nowy rachunek, pożyczkę lub kartę kredytową.
 
 
 
 
 

Chroń swój komputer za darmo przez 6 miesięcy

Skorzystaj z atrakcyjnej oferty oprogramowania antywirusowego typu Internet Security wiodących producentów przygotowanej specjalnie dla użytkowników Pekao24. Po upływie 6 m-cy możesz nabyć oprogramowanie po specjalnych, preferencyjnych cenach!

Dzięki Pekao24Makler - obsługa maklerska

Dzięki tej opcji możesz uzyskać dostęp do Domu Maklerskiego Pekao i dysponować , rachunkiem inwestycyjnym. Z serwisu transakcyjnego możesz również korzystać za pośrednictwem aplikacji mobilnej Pekao24.

Porównaj funkcje kanałów

Serwis internetowy

Zaloguj się na stronie www.pekao24.pl

Załóż konto

Wypełnij prosty formularz na naszej stronie.
Zajmie Ci to około 5 minut

Bezpieczeństwo

Bądź spokojny o swoje pieniądze - tworząc Pekao24 zadbaliśmy o to, aby korzystanie z usługi było nie tylko wygodne, ale także w pełni bezpieczne. Oprócz standardowych kodów SMS do potwierdzania operacji masz do dyspozycji nowoczesne metody autoryzacji: aplikację PekaoToken lub token sprzętowy. Więcej informacji znajdziesz na stronie o bezpieczeństwie

Aktualności

Profil Zaufany w Pekao24 Załatwiaj sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu - załóż Profil Zaufany przez serwis internetowy Pekao24.

zobacz wszystkie