Funkcje serwisu mobilnego

Twoje produkty i usługi bankowe

W serwisie mobilnym możesz sprawdzać salda i historię swoich rachunków, lokat i kart kredytowych, a dodatkowo przeglądać szczegółowe informacje na temat kredytów lub funduszy inwestycyjnych.

Realizuj przelewy zdefiniowane

W serwisie mobilnym możesz zlecać przelewy, wybierając nazwę odbiorcy z listy przelewów zdefiniowanych. Wystarczy, że wpiszesz kwotę i zatwierdzisz operację jednym przyciskiem. Szybko i bezpiecznie.

Inwestujesz na giełdzie?
Teraz możesz to robić z komórki.

Obracaj akcjami, obligacjami i kontraktami przez komórkę, zapisz się na publiczne emisje akcji. Jeśli jesteś klientem Domu Maklerskiego Pekao, masz dostęp do usług maklerskich i możesz składać zlecenia na wszystkie instrumenty notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych i na BondSpot.

Pozostałe funkcje

Spłać kartę lub zleć przelew z karty

W każdej chwili możesz spłacić zadłużenie na karcie kredytowej lub wykonać przelew z karty na rachunek własny.

Doładuj
telefon

Funkcja pozwala na doładowanie telefonu komórkowego na kartę pre-paid w najpopularniejszych sieciach komórkowych w Polsce.

Opłać rachunek przez eFakturę

Jeśli korzystasz z eFaktur w Pekao24, możesz regulować elektroniczne rachunki oraz sprawdzać listę niezapłaconych należności.

Oszczędzaj na
E-lok@cie dostępnej tylko w Pekao24

Jeśli korzystasz z Pekao24, możesz zlecić dyspozycję otwarcia E-lok@ty o preferencyjnym oprocentowaniu. Minimalna kwota lokaty wynosi tylko 1.000 zł.

Porównaj funkcje kanałów

Serwis mobilny

odwiedź z telefonu komórkowego m.pekao24.pl

Załóż konto

Wypełnij prosty formularz na naszej stronie.
Zajmie Ci to około 5 minut

Bezpieczeństwo

Bądź spokojny o swoje pieniądze - w serwisie mobilnym możesz realizować jedynie przelewy, które wcześniej zdefiniowałeś i autoryzowałeś w serwisie internetowym lub u konsultanta. Podczas logowania wprowadzasz numer klienta i hasło maskowane, które ustanowiłeś w serwisie internetowym. Połączenie z m.pekao.pl jest bezpieczne, ponieważ strona jest szyfrowana. Więcej dowiesz się na stronie o bezpieczeństwie

Dodatkowe informacje

Pamiętaj, że w przypadku przelewów i doładowań musisz wcześniej zdefiniować odbiorców w internetowym serwisie Pekao24 lub u konsultanta. Przelew na dowolny rachunek możesz zlecić korzystając z aplikacji mobilnej. Pobierz aplikację i przekonaj się jakie to proste.


Koszty: Płacisz tylko za połączenie z internetem (wg taryfy operatora). Przelewy i inne operacje bankowe kosztują tyle samo, co w serwisie internetowym Pekao24 i Pekao24Makler. Dostęp do bankowości mobilnej Pekao24 jest bezpłatny.


Dostęp do serwisu mobilnego Pekao24Makler uzyskasz po podpisaniu odrębnej umowy z Domem Maklerskim Pekao.

Aktualności

Profil Zaufany w Pekao24 Załatwiaj sprawy urzędowe bez wychodzenia z domu - załóż Profil Zaufany przez serwis internetowy Pekao24.

zobacz wszystkie